Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezona 2010/2011 » Reporty

Report ze zápasů 15.1.2010

publikováno 01.02.2011 (aktualizováno 20.12.2011)

Ohlédnutí za zápasy ze Stochova (Autor Vojta)

Před těmito zápasy došlo na pár změň v bráně se objevil Honza Příkopa a do obrany se přesunul Vojta.

Red Dragons Hořovice B - IBK Kubánský Klan 5:5

Tento zápas začal naším obrovským tlakem a několika brejky. Postupně běželi na bránu sami Lukáš, Ondra a znovu Lukáš  bohužel zakončení se nepovedlo. Ale pálili jsme jak u Verdunu, golman soupeře ovšem dělal  co mohl, aby stav zůstaval vyrovnaný. A jak se říká nedáš-dostaneš ….a proto udeřilo na druhé straně a soupeř se dostal do vedení. Potom došlo k faulu na našeho hráče, což pan sudí ocenil 2 minutami pro soupeře. Soupeře jsme za jeho prohřešek potrestali, když Jont našel Matěje a tak po 1. třetině na tabuli svítil stav 1:1. Ve druhé třetině se soupeř dvěma góly dostal do dvou-brankového vedení, ale dvě minuty před koncem snížil po matějově přihrávce Dave  a stav byl 2:3. Ve třetí třetině se soupeř po minutě dostal do vedení o 2 branky. Pak byl udělen další trest a při naší přesilovce Vojta vyrobil obrovskou chybu a soupeř trestal a stav byl 2:5 vypadalo to s námi špatně,naštěstí v pokračující přesilovce našel Michal Jonta před bránou a ten se nemílil - 3:5 a byla tu naděje ,ale to ještě nebylo vše. Po dalších 4 minutách Matěj vystřelil a odražený míček dotlačil Jont do brány snad očima, protože nevim jak to dal. A nakonec se nám podařilo vyrovnat když Matěj našel na půlce Vojtu, který nejdříve promáchl čímž zmátl všechny okolo sebe ,ale druhou střelu už umístil přesně a stav byl vyrovnán. A dokonce jsme sahali po třech bodech ,když těsně před koncem Honza přehodil celé hřiště na Dava, ale ten trefil jen těsně mimo. A tak se nám povedlo vybojovat bod. Dobrý začátek dne a následoval druhý zápas proti Game Over, na které jsme si věřili.

Branky:

Matěj (Jont), Dave (Matěj), Jont(Michal), Jont(Matěj), Vojta(Matěj)

Jont - Matěj - Dave, Maxim - Ondra - Lukáš

Vojta - Michal, Láďa - Jarda (Sešívka)

Honza (Progen)

Game Over Praha - IBK Kubánský Klan 1:4

Na tento zápas jsme si věřili a očekávali jsme že dáme 10, jenže ono to nějak nešlo. Začátek byl ovšem super, hned po minutě hry Honza vyhodil míček přes celé hřiště a Dave nemohl udělat nic jiného než dát gol. Zbytek třetiny jsme opět pálili, co to šlo, ale ne a ne to tam spadnout a tak sopeř neuvěřitelně vyrovnal z rohu nahodil míček na bránu a Matějovi se míček nešťastně odrazil od nohou a stav byl 1:1, ale zbytek zápasu už jsme kontrolovali a začali přidávat branky. Matěj dostal nahrávku od DAva a stav byl 2:1 poté si role vyměnili a dvakrát za sebou se prosadil Dave a tak zápas skončil 4:1 a odjížděli jsme domu celkem spokojení ze 4 bodama a nyní se už těšíme na další turnaj.

Branky:

Dave (Honza), Matěj (Dave), Dave (Matěj), Dave (Matěj)

Jont - Matěj - Dave, Maxim - Ondra - Lukáš

Vojta - Michal, Láďa - Jarda (Sešívka)

Honza (Progen)