publikováno 09.10.2010 (aktualizováno 20.12.2011)

Menší report ze zápasu z 9.10. z Králova Dvora.

Tak a máme za sebou další zápas a tentokrát bohužel ne úplně úspěšný...

IBK Kubánský Klan - Sk B.U.H. Praha B 3:6 (1:2 ; 1:1 ;1:3)

Zápas bohužel od začátku trochu poznamenalo, že jsme dorazili pozdě a nestihli jsme se vůbec rozcvičit a domluvit lajny. Nicméně začátek se nám celkem povedl a zásluhou Matěje jsme se dostali do vedení. Bohužel jsme ho ale dlouho neudrželi a soupeř dvěma slepenými góly skóre rychle otočil.

Druhou třetinu jsme opět začali dobře a díky Jardově dobře schované střele zpoza obránce jsme dokázali vyrovnat. Poté jsme spálili pár šancí a soupeř nás bohužel potrestal 9 vteřin před koncem druhé třetiny. Po velmi sporném momentu, kdy soupeř sekl našeho brankáře do ruky a poté vstřelil gól. Tento okamžik se bohužel ukázal jako zlomový.

Ve třetí třetině jsme soupeře celkem tlačili, bohužel se k nám ale nepřiklonilo štěstí. Lukáš po náhnerné akci s Láďou trefil tyčku a Vojta netrefil po Matějově nahrávce prázdnou bránu. Soupeř pak bohužel využil dva rychlé brejky a utekl nám na rozdíl 3 gólů. Dejvovo snížení ještě přineslo naději. 2 minuty před koncem nám dokonce soupeř daroval přesilovku. V té jsme soupeře hodně tlačili, ale gól se nám nedařilo dát ani při závěrečné power-play. Soupeř pak 6 vteřin před koncem dal na konečných 6:3 do prázdné brány.

Branky:
Matěj (Dave), Jarda (Ondra), Dave

Sestava:
Vojta - Matěj - Dave, Lukáš - Jont - Láďa, Jára - Ondra - Jarda
Martin - Honzi, Maxim - Jarda
Martin

Když bych se měl vyjádřit k zápasu svým osobním názorem, tak si myslím, že bohužel tentokrát jsme selhali v obrané fázi. V minulých zápasech jsme téměř všechny góly dostali z dálky, protože jsme dobře bránili svoje pásmo. Teď jsme dostali snad všechny z prostoru před bránou z dorážek, což se nám nesmí stávat. Špatně jsme si pokrývali hráče a chyběl nám důraz před bránou. V útočné fázi to tak špatné nebylo, holt ne vždycky tam všechno padá.

Je to škoda, protože soupeř nebyl nijak zvlášť dobrý, rozhodně jsme na ně měli. Ale aspoň máme důvod nad tím přemýšlet a víme, že pořád je co zlepšovat!

Věřím, že za 14 dní to bude lepší... :-)