Úvod » Sezona 2010/2011 » Reporty

Report z prvních zápasů!!!

publikováno 19.09.2010 (aktualizováno 20.12.2011)

Krátké info o zahajovacích zápasech sezony z Kladna 18.9.2010

Máme za sebou všemi velmi očekávané zahajovací zápasy sezony a nutno říci, že byly až nad očekávání úspěšné!!!

FbC Rippers Praha - IBK Kubánský Klan 5:6 (2:3 ; 3:2 ; 0:1)

První zápas byl velmi dramatický, soupeř se dostal už v první minutě do vedení, nicméně to nás nesložilo a zanedlouho se nám podařilo vyrovnat. Bohužel soupeř využil větší zkušenosti a ujal se opět vedení, nicméně nám se podařilo srovnat na 2:2 ihned po buly, 4 vteřiny po inkasované brance! Tento gól se ukázal jako zlomový, protože od té doby jsme začali mít mírnou převahu. Do konce první třetiny jsme přidali ještě jeden gól a poprvé jsme se v zápase ujali vedení. Ve druhé třetině jsme bohužel neproměňovali šance a soupeři se podařilo, i za pomoci trestného střílení, srovnat na 5:5. Ve třetí třetině jsme měli herní převahu, ale tlak se nám dlouho nedařilo proměnit. Soupeř nám daroval dvě přesilovky. První se ještě moc nepovedla, ale v té druhé přišel dvě minuty před koncem rozhodující úder na 6:5. Soupeř se ještě snažil zběsile vyrovnat, ale i díky naší dobré obraně se mu to nepodařilo!

Branky:
Matěj (Vojta), Matěj (Dave), Martin (Dave), Petr, Matěj (Dave), Vojta (Dave)

Vojta - Matěj - Dave, Lukáš - Petr - Jont,
Frankie - Martin, Láďa - Jára
Martin

IBK Kubánský Klan - Game Over Praha 10:2 (2:2 ; 4:0 ; 4:0)

Před druhým zápasem jsme dlouho čekali na soupeře, už jsme se téměř připravovali na to, že nedorazí, ale nakonec těsně před zápasem přijel. Nicméně sešlo se jich pouze 5 do pole, což nám dost ulehčilo situaci. První třetinu jsme se ale bohužel trochu přizpůsobili jejich pomalému tempu. Sice jsme se hned v první minutě ujali vedení, ale soupeř hned po 30 sekundách vyrovnal a třetina nakonec skončila 2:2. Od druhé třetiny se ale začala ukazovat naše početní převaha a soupeři rychle docházely síly. Podařilo se nám dát 4 góly a bylo téměř po zápase. Ve třetí třetině jsme dali brzy další dva a začali jsme myslet na desítku. Bohužel se pak brankostroj lehce zasekl. Nicméně v poslední dvou minutách se nám přeci jen dva další kýžené góly podařilo dát a zarovnali jsme skóre na hezký dvojciferný výsledek!

Branky:
Dave (Martin), Martin (Dave), Dave, Vojta (Matěj), Jont (Petr), Matěj (Martin), Frankie (Matěj), Matěj (Vojta), Dave (Petr), Matěj (Jont)

Vojta - Matěj - Dave, Lukáš - Petr - Jont - Jára,
Frankie - Martin, Láďa - Jarda
Martin

Chtěl bych pochválit celý tým, protože to byl výborný týmový výkon, všichni do jednoho bojovali, snažili se, dali do toho úplně všechno, což je ze všeho nejdůležitější... Kromě dobrého střeleckého výkonu první pětky bych chtěl vyzvednout i skvělou hru pětky druhé, která se blýskla hlavně v obrané fázi, neboť dostala za oba zápasy dohromady pouze jeden jediný gól ze hry, což je úžasná bilance!!!

Jen tak dál chlapy! Pokud budeme takhle pokračovat celou sezonu, postup nás nemine :-)