Druhá prohra v sezoně

publikováno 27.01.2013 (aktualizováno 02.12.2013)

Mdlý zápas v Berouně

V neděli 13.ledna jsme měli na programu jediný zápas večer v Berouně.

Do zápasů jsme museli opět povolat 2 hráče z béčka, protože nás stále trápila velká marodka. Ondra Moudrý si odkroutil svůj druhý zápas a Adam Samec si odbyl premiéru.

IBK Kubánský Klan - SKP Olympia Kutná Hora B 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Do zápasu jsme bohužel nevstoupili dobře - hned ve třetí minutě jsme po zmatkách v obraně nepokryli volného hráče před bránou a bylo to 0:1. Soupeř na nás nastoupil s taktikou totálního betonu - zatáhnul se na svou půlku a nám se nedařilo jeho urputnou defenzívu rozbít. V první třetině navíc soupeř hrozil rychlými nebezpečnými brejky. Navíc jsme nedokázali udržet nervy na uzdě a zbytečně jsme se nechali vyloučit za oplácení faulů...

Druhá třetina byla z naší strany už malinko lepší - dokázali jsme si pár šancí vytvořit, ale bohužel jsme trefili jen 2 tyčky, naopak soupeř využil další naší chyby, kdy útočník nepokryl nabíhajícího beka a přesnou střelou zvýšil na 0:2. Hned na to jsme dostali možnost trestného střílení, kterého se ujal Dave a bohužel brankáře střelou nepřekonal. Zbytek třetiny na nás bylo vidět, že jsme tím zaskočení, hráli jsme bez zápalu, bez touhy vyhrát.

O přestávce jsme si řekli, že to musíme hecnout a na soupeře vlétneme. Bohužel nás zase zabrzdilo zbytečné vyloučení, nicméně po zbytek třetiny jsme dokázali Kutnou Horu zamknout v jejich obranném pásmu. Držení míče v poslední třetině mohlo být klidně 80-20% pro nás, bohužel ale nic z toho - šance jsme si sice vytvořili, ale zakončení vázlo. Svou druhu tyčku v zápase nastřelil Houska, Adam S. byl zase velice blízko gólu do prázdné brány. V 6. minutě vykřesal po Progenově výhozu jiskru naděje Dave - 1:2. I přes náš tlak se nám už bohužel ale vyrovnal nepodařilo - v závěru trefil další tyčku hezkou střelou Adam R.

Upřímně musím říct, že tento zápas jsme si vyhrál nezasloužili... Bylo to líné, ospalé a soupeř proti nám hrál přesně to, co potřeboval. Na druhou stranu šance ny výhru určitě byly :-) Soupeř rozhodně nebyl nehratelný a pokud chceme myslet na postup, musíme takovéto týmy přejet!

Gól:

Dave (Progen)